Egri Szurkolói Oldal
Következik
Tabella
Gólszerzők
Lapok
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 400
Látogatók tegnap:359
Összes látogató: 1385846

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Friss hírek
Agria Ultras

AU a Facebookon
Egyebek
A nap vicce

Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Varga Iván: yakorlatilag már a zsebben volt a három pont

Azt mondja az ’írás’ és mindenki, hogy idegenben jó az X. Viszont az már nem mindegy, hogy a döntetlent miképpen éri el egy csapat. Ez a Sényőn elért egri döntetlen kicsit fájhat a társaságnak - az utolsó utáni percben, a hosszabbításban kapott fejesgóllal alakult ki a 2:2 -, mert gyakorlatilag már a zsebben volt a három pont, amelynek megszerzése fantasztikus lett volna, hiszen már jó régen, pontosan öt évvel ezelőtt sikerült nyerni Szabolcsban. A jó az egészben az, hogy a hétvégén, a következő hazai mérkőzésen van lehetőség a javításra. Vasárnap megint egy szabolcsi gárda látogat a Szentmarjay stadionba, a Mátészalka együttese. A táblázaton elfoglalt helyezések és a formák alapján biztos hazai győzelem prognosztizálható, de az ilyen ’kötelező a győzelem’ meccsek a legnehezebbek, mert ha az esélyesebbnek vélt csapat nem összpontosít maximálisan és hiányzik a megfelelő mentalitás a mérkőzésen, akkor könnyen jöhet a meglepetés. Ráadásul a vendégeknél edzőváltás történt, ami mindig magában hordozza a ’feltámadás’ esélyét az adott csapatnál. Persze ezt biztosan tudják az egrieknél is és sikerül a szakmai stábnak ezen átlendíteni a csapatot és 100%-os koncentrációval, alázattal, akarással, fegyelmezett játékkal megoldani ezt az egyáltalán nem könnyű feladatot.

 

 1. EGER SE – MÁTÉSZALKAI MTK 

A Sényő elleni döntetlen (majdnem győzelem) kellő önbizalmat és magabiztosságot kell adjon a csapatnak, hiszen hosszú idő után tört meg az a sorozat, ami csak kudarcokból állt. A következő hazai mérkőzés gyakorlatilag papírformának ígérkezik, de tudjuk, hogy ezek a mérkőzések a legnehezebbek, főleg akkor, ha nincs meg a tisztelet, alázat és sorolhatnám még, hogy mi minden. A vendégeknél edzőváltás történt a héten, ami mindig veszélyes lehet az ellenfeleknek. Amennyiben az egriek hozzáállása 100%-os lesz, akkor nem lehet kérdés, hogy hová írják a három pontot.

HAJRÁ EGER SE!!!
Tippem: 3-0

 

2. FC HATVAN – PUTNOK FC

A hazaiak mindenkire veszélyesek lehetnek. Legutóbb óriási meglepetésre Debrecenben tudtak nyerni a még hibátlan egyetemisták ellen. A vendégek is rangadót nyertek, a j formában lévő Karcagot simázták le, ami már nagyon kellett a Szala-gárdának.

Tippem: 2-2


3. SALGÓTARJÁNI BTC – DVTK II F4R

A két ’testvér-csapat’ összecsapásán a hazai pálya kiegyenlítheti a tudás béli különbséget. Kérdés, hogy a diósgyőri fiataloknál lesz e ’vendégjátékos’?

Tippem: 1-3

 

4. BACSÓ BETON CIGÁND SE – FÜZESABONY-ERŐSS ÚT
Bogdanovicsék kétszer is vezettek a Tisza-partján, de nem bírták a hajrát és így elúszott a három pont. Hazai környezetben mindenképp esélyesebbek a szponzorukat elvesztő vendégekkel szemben, akik a rivális (SBTC) legyőzésével elkerültek az utolsó helyről. 

Tippem: 1-0

 

 5. KARCAGI VSE – FC TISZAÚJVÁROS

A Karcag hosszú idő (öt győzelem zsinórban) után kapott ki ismét, de így is előkelő helyen tanyáznak Varga Attila tanítványai. A vendégek a hajrában fordították meg a Cigánd elleni találkozójukat és szerezték meg a győzelmet. A Karcag az új stadionban még nem veszített pontot, most sem fog az inkább hazai pályán vitézkedő Újvárosiak ellen.

Tippem: 2-0

 

6. DVSC II – DEAC 

A Máté Péter vezette gárda meglepetésre kikapott az eddig haloványan teljesítő Szpari tartalékoktól. A hétvégi városi derbin sem ők az esélyesek, de egy ilyen presztízs csatában bármi előfordulhat. A egyetemisták haza pályán veszítették el a nagyon fontos találkozójukat a Hatvan ellen, így nem sikerült kijavítani a karcagi fiaskót. A derbin javíthatnak a városi rivális ellen.

Tippem: 1-2

 

7. KISVÁRDA II – NYÍREGYHÁZA II

Nem csak a Hajdúságban, Szabolcsban is rangadóra kerül sor, bár a helyezések és a formák alapján ez kicsit túlzás, de az azonos megyei csapatoknál ez mindig fennáll, még akkor is, ha csak ’tartalék-gárdákról’ van szó.

Tippem: 1-1

 

8. TISZAFÜREDI VSE – SÉNYŐ FC SELYEM-BER

A Tisza-partiak nem tudták kihasználni az egyetemisták botlását, mert csak egy pontot szereztek a rapszodikus DVTK II ellen, de továbbra is ott vannak a 2. helyen, amit egy újabb hazai győzelemmel stabilizálhatnak. A vendégek a hosszabbításban mentettek pontot az egriek ellen. Kapacináéknak a hétvégén kevés az esélyük erre.

Tippem: 2-1


Hozzászólások
Hozzászólás küldése
Név:

Ellenőrzőkód:
Ellenőrzőkód


Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek.

Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj.

Még nem értékelték
Következik
Gyöngyös
MOL Magyar Kupa 1. forduló

2025.08.02 (16:30)

Gyöngyös
0:2
Eger SE
Szavazás
ESE - DVTK II

Hazai győzelem

Döntetlen

Vendég győzelem

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

ese 
07.31 12:06
bocs.. ez az https://youtu.be/... ZNI?si=JWEszllN9ElsTIj8

ese 
07.31 12:01
összefoglaló https://www.youtu... atch?v=TwGhx60qZNI

Egy.oreg 
07.24 16:56
Ez az ember mondja azt, hogy tavasszal történnek furcsaságok, így bármi előfordulhat! Ez így is van. Csak egy példa: 2024.05.06. 17:00 DVTK II ? Eger SE 3:0 Talán emlékeznek páran, hogy az ifivel utaztunk el és ezzel a vereségünkkel maradt bent a dió és esett ki a Tarján.

A.I. 
07.24 12:48
Én már évek óta a hivatalost sem olvasom. Egy rakás szar az egész.

Szecsi.Attila 
07.24 12:05
Olvastátok F.B. nyilatkozatát? Nehéz volt hangos nevetés nélkül végig olvasni Grin

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Hozzászólások
07.28 17:32 - X
Én előzetesen azt gondoltam, ha a középmezőny e...

07.28 09:10 - X
Sajnos idény végén is így fog kinézni a tabella...

07.21 18:58 - Frissítés a Hírek menüre kattintva!
Megnéztem a barcika honlapját. Aznap játszottak...

07.19 12:45 - Frissítés a Hírek menüre kattintva!
NB1-es ellenfelet fogad a város és a hivatalos ...

07.09 20:59 - Történelem, hiányérzet, viszonyítási alapok (II. rész)
https://www.heol.hu/helyi-sport/2025/07/egri-sp...

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist