Egri Szurkolói Oldal
Következik
Tabella
Gólszerzők
Lapok
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 205
Látogatók tegnap:411
Összes látogató: 1394534

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Friss hírek
Agria Ultras

AU a Facebookon
Egyebek
A nap vicce

Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Szurkolói reakció Mirkóczki Ádám stadionos nyilatkozatára!

Előre elnézést kérek, se okos nem akarok lenni, se tiszteletlen…..de mint egri polgár szeretném megérteni miért, nincs stadionunk?
Nagyon sok sebből vérzik ez a pár soros hír!

Kezdjük!

1.”A tervek elkészültek.”
El hát! Kb. már legalább tízszer! Tervekből már tele a padlás! Sőt! Látványtervekből is jópárat láttam….

2.”A futópálya megmarad.”

Miért marad meg? Egy labdarúgó stadionba minek futópálya? Ott a Népkert, fussanak ott! Melyik modern kis stadionban van futópálya? És akkor miért egy Szentmarjay stadion a neve?

Ha tényleg modern futballpályát csinálunk...az atlétáknak sem lenne semmi köze! Szivaros Frici nem itt kellene, hogy pöffeszkedjen! Vagy mennyit tesz bele a futósport egyesület vagy mennyit tesz bele az atlétika klub?
Hagyjuk már a kamut! Építeni kellene egy futball stadiont, de meghívjuk futni bele Eger lakosságát és az atlétákat…meg majd még kit? Jönnek a fitness ugribigrisok a gyepen, mint a Felsővárosban? Esetleg még az amerikai focisok?
Vagy ha én alapítok egy motocross klubot, akkor bemehetnék az uszodába motorozni? Mennék ott körbe őrült módjára a medence partján….sport-sport! Vagy nem?

3.”A kormány engedélye elvileg megvan….”

Ez mi? Baszhatjuk az elveket! Ez nem politika! Itt gyakorlatilag kellene meglenni és elkezdeni az építkezést! Nem elvileg elmélkedni!

4.”Két stadion építése egy project.”

Nevetség! És akkor miért nem készült már el? Senkit nem érdekelnek a határidők? Egyáltalán a Felsőváros át van már adva? Hitelesítve van? Vagy az sem fontos, csak elkopott pár 10 millió és marad edzőpálya? Létezik olyan, hogy én pl.2 lakótelepet építek, de az elsőnél elfogy a pénz…akkor én már nem börtönbe rohadnék? Vagy valaki hallott már ilyet?

5.Hogy lehet nyilvánvaló, hogy a két stadionra szánt építési költség elmegy az egyik stadionra?

Itt mindenki hülye? Vagy csak nem ér szakmailag szólni vagy óvodásként számolni? És akkor így minden rendben van? Elfogyott, nincs...mi megtettünk mindent? Vagy mégsem?

6.”Jelenleg a kormánydöntést várjuk...”

Mit? Minek? Hát ott a Magyar Közlönyben a lezárt project! Mit kell még várni arra, amit elfogadtak, meghirdettek, kiírtak? Itt mit fog dönteni még a kormány?

7.”Ami az ÖK feladata volt ebben a beruházásban azt elvégeztük.”

Konkrétan akkor mi volt az önkormányzat feladata?
Tehát elvileg elvégeztük...mert gyakorlatilag semmi nincs elvégezve! Évek óta egy kibaszott kurva kapavágás, érdemi munka nem történt! Akkor mi van elvégezve?

Papíron már van egy szép stadionunk? Vagy mi?

 8.”A project lebonyolítója a DVTK….”
Magyarázza már el nekem valaki ezt a nagy DVTK szerelmet!
Mit adott nekünk a DVTK? Miért kell Miskolcnak építkezni Egerben egy önkormányzati területen?
Miben dönthet Egerben egy DVTK labdarúgó szakosztály vagy bárki?
Egyáltalán ki találta ki ezt a nettó abszurdumot?
Vagy ha a DVTK a lebonyolító, akkor nem kellene már rajta követelni a project alapján a stadiont? Vagy ismert tettesként feljelenteni, mert hoppá… hiányzik egy stadion Egerben? Ki lopta azt el? Vagy ki nem építette meg?

9.” A projekt lebonyolítója a DVTK, tehát ebben az ügyben mi többet nem tehetünk.”
Akkor most mi van?
Amit eddig lenyilatkozott a PM, akkor annak semmi értelme, mert csak a lebonyolító DVTK intézkedhet? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Borzalmasan felidegesített ez a pár sor!
Teljesen hülyének nézik benne a magyar embert, a sportbarátot az egri polgárt!
Pár mondat minden sora üti egymást! Ilyet nem közölhetne se egy egri ügyek, se egy polgármester!
Vagy elvileg itt mindent lehet?

Nótás Attila

Mirkóczki Ádám a stadion ügyéről

A tervek elkészültek. A futópálya megmarad, viszont a fő lelátó közelebb jön a pályához. Durván egy 3000 fős, modern stadionná alakulhat a Szentmarjay. A kormány engedélye már elvileg megvan a beruházásra, hiszen a Felsővárosban elkészült sportkomplexum, illetve a Szentmarjay stadion egy projektként volt meghirdetve a Magyar Közlönyben. Ez amúgy elég furcsa, hiszen nyilvánvaló volt már akkor is, hogy az az összeg el fog menni a felsővárosi komplexumra és nem lesz elég a stadionra. Jelenleg a kormánydöntést várjuk, ami az önkormányzat feladata volt ebben a beruházásban, már elvégeztük. A projekt lebonyolítója a DVTK, tehát ebben az ügyben mi többet nem tehetünk.

Forrás:Egri Ügyek

Az őszi szezon véget ért, de Lacibácsi még harcol!
Volt egy kis bibi

Amint azt észrevettétek, pár napja nem voltam valami aktív.

de, ez már csak a múlt. Lehet Covid, lehet más, de egy kicsit pihennem kellett!

Tegnaptól minden megy a maga útján! 

Hajrá ESE! Miért? Azért, mert Eger!

Tulajdonosváltás a DVTK-nál!

Mint tudvalévő, az Eger SE több szállal kötődik a DVTK-hoz. Hogy ez jó, vagy sem, azon lehet vitatkozni, de a tény az tény: sorsunk függ a borsodi alakulattól. Nos, a nagy-testvérnél tulajdonosváltás folyik. Leisztinger Tamás 10 év után int búcsút, a klubot két vállalkozás, a Mészáros Lőrinc érdekeltségébe tartozó Dreszla Borászat, valamint egy egészségügyben érdekelt, ezidáig pontosabban nem nevesített társaság közösen veszi át. A hírek szerint főszponzorként pedig a Hell energiaitalt forgalmazó társaság „jelentkezett be”

A változás mindig új reményt hoz. Bízunk benne, hogy ezután nagyobb figyelmet kap szeretett egyesületünk is, s nem csak a stadionrekonstrukció lesz az, ami érdekes lehet a DVTK számára Egerben, az egri fociban. Mert bizony valljuk be, eddig más nemigen érdekelte a többségi tulajdonost…. Egy biztos, mi figyelünk és nem felejtünk.

Mestermérleg
Sütő Szilárd, Eger SE: Sokkal fontosabb a mai mérkőzésnél, hogy Virág Laci bácsi minél hamarabb gyógyuljon meg, a győzelmet neki ajánljuk! Úgy gondolom színvonalas férfias találkozót játszottunk egy nagyon jó erőkből álló csapat ellen. Végig jobb teljesítményt nyújtottunk, mint a Füzesgyarmat és győzelmünk értékét növeli, hogy vert helyzetből sikerült megfordítanunk az eredményt. A mérkőzés után szembesültem Boros Úr nyilatkozatával, amit nem nagyon értek, de mivel próbálok mindig tiszteletet tanúsítani az ellenfél irányába, így nem szeretnék rá reagálni. 
Boldogok vagyunk, hogy sikerül a dobogón zárnunk az évet gratulálok a játékosoknak. Végül szeretném megköszönni a klub dolgozóinak, és a szurkolóknak a támogatását mert ők is sokat tettek ehhez az eredményhez!

 

 

B.T.: bla, bla, bla!

 

 

Tibibá otthon hagyta a fehér botot!

Boros Tibor (Úr?)!

Köszönjük, hogy belementek a halasztásba, de ez nem jár automatikusan vagy csak úgy viszonzásul három ponttal! A fair hozzáállásért még nem jár pont.

Szerencsére két kamera vette fel a mérkőzést. Kérem önt, hogy valamelyiket nézze végig és kérjen bocsánatot a nyilatkozatáért és külön az egri játékosoktól! Ezt azért is érdemes megfontolnia, mert bizony aki látta videót az teljesen más mérkőzést látott, de semmiképpen sem olyat, amit maga vizionál!

Köszönöm!

Jöhet a megérdemelt pihenő!

Igazságos eredmény született!

A harmadik helyen telelünk!

Eger SE - Füzesgyarmat SK 2:1 (0:1)

https://www.facebook.com/egrifocitv
Köszönet és hála!

Köszönjük a Füzesgyarmat SK nak, hogy belement a halasztásba!

Győzzön a jobb!

Hajrá ESE! Hajrá Füzesgyarmat!

Élő Videóban közvetít az ÖREGriek! facebook.com/egrifocitv
Következik
Sajóbábony
MOL Magyar Kupa 2. forduló

2025.08.24 (16:00)

Sajóbábony
?:?
Eger SE
Szavazás
Sajóbábony - Eger SE

Hazai győzelem

Vendég győzelem

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

bela 
08.10 20:57
Ez ***a volt ?

ese 
07.31 12:06
bocs.. ez az https://youtu.be/... ZNI?si=JWEszllN9ElsTIj8

ese 
07.31 12:01
összefoglaló https://www.youtu... atch?v=TwGhx60qZNI

Egy.oreg 
07.24 16:56
Ez az ember mondja azt, hogy tavasszal történnek furcsaságok, így bármi előfordulhat! Ez így is van. Csak egy példa: 2024.05.06. 17:00 DVTK II ? Eger SE 3:0 Talán emlékeznek páran, hogy az ifivel utaztunk el és ezzel a vereségünkkel maradt bent a dió és esett ki a Tarján.

A.I. 
07.24 12:48
Én már évek óta a hivatalost sem olvasom. Egy rakás szar az egész.

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Hozzászólások
08.19 10:57 - Mestermérleg
Resszkess bábony

08.18 18:37 - Mestermérleg
Jól beszóltak Siminek, de szerintem ez is leper...

08.18 12:38 - Mestermérleg
Örökkön örökké

08.18 06:48 - Mestermérleg
Eddig lehetett azzal védekezni, hogy a buta szu...

08.11 05:43 - Vereség
Nem a játékosokkal van a baj, hanem a mesterrel...

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist