Borsodnádasd - Gyöngyöshalász 2:2

Maklár - Gyöngyöstarján 7:1

Pétervására - Felsőtárkány 2:2

Tipp!

Megkértem Nótás Attilát, hogy egy - egy mondattal megfűszereve, tippeljen a hétvégi forduló eredményeire.

Kattints a részletekre!

Podolecz Péter

Ma ünnepli 20. születésnapját, csapatunk kiváló játékosa Podolecz Péter.

Boldog születésnapot Peti!

ESE - DVTK: kijött az osztálykülönbség

Gyorsan dűlőre vitte a továbbjutás kérdését az NB I-es Diósgyőr a megyei I-es egriek vendégeként.

A Magyar Kupa 6. fordulójában:
Eger SE–DVTK 1–3 (0–3)
Eger, Felsővárosi műfű, 1000 néző
Vezette: Bogár Gergő (Máyer Gábor, Csáky Tibor)

EGER: Bollók – Podelecz, Kaló, Sebe M., Balogh M. (Szövetes, 66.) – Dorkó (Varga M., 86.), Farkas K., Gresó, Szucsik – Pataki, Montvai (Árvai, 59.)
Vezetőedző: Csuhay József

DVTK: Antal – Vela, Lipták, Tamás, Németh M. (Kitl, 73.) – Dausvili – Nikházi, Nono, Bognár I. (Szabó I., 61.) – Bacsa (Makrai, 58.), Novothny
Vezetőedző: Horváth Ferenc
Gólszerző: Nikházi (0–1) a 8., Novothny (0–2) a 17., Novothny (0–3) a 39., Árvai (1–3) a 65. percben
Jók: Farkas K., Gresó, ill. Lipták, Nono, Novothny

Csuhay József: – A gyengébb első félidő után a második már jobban sikerült. A hozzáállással elégedett voltam és helyenként a játékkal is.

Horváth Ferenc: – Az első félidőben jól játszottunk és szép gólokat rúgtunk. A második játékrészt már nem alakult ilyen jól, noha a lehetőségeink akkor is  megvoltak. Gratulálok a lelkes egrieknek!

(heol.hu)

Ismét gyepszőnyeg fedi a stadion centerpályáját
A TV Eger jóvoltából ide kattintva betekintést nyerhettek a stadion felújjítás jelenlegi állapotáról!
Tipp!

Ezen a héten Farkas Gedeon a Varsányi Pincészet Kft ügyvezetője egy üveg bort ajánl fel annak, aki helyesen tippeli meg a szerdai ESE - DVTK  kupamérkőzés számszerű eredményét. Tippeket, névvel és E-mail címmel kérem a szurkoloesse@gmail.com –ra. Több helyes válasz esetén sorsolással döntünk a nyertes személyéről.

Hajrá ESE! Miért? Azért, mert EGER!

Mezőkövesdi nyertes

A Varsányi pincészet álltal felajánlott palack bort, a mezőkövesdi Györki Norbert nyerte. A  nyereményét hamarosan eljuttatjuk.

Köszönjük a felajánlást és gratulálunk a nyertesnek!

Hajrá ESE! Miért? Azért, mert Eger!

Értékelés

A mérkőzést megtekintő T. László szurkolótársunk értékelte az egri játékosok teljesítményét, a Pétervására elleni mérkőzéssel kapcsolatban.