Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Újabb milliárdos befektető Egerben!

Információnk szerint egy arab milliárdos vetett szemet az ESSE csapatára. Az új befektető dollármilliókat szándékozik a fociba fektetni és ennek egyik állomása lehet Eger. Új stadion és BL meccsek a távolabbi célok. Hogy hogyan került Hunajn ibn Iszhák úr kapcsolatba Egerrel azt a hajtás után olvashatjátok!

Beharangozó
Szabó Béla: Két - három játékos kivételével mindenki rendelkezésre áll a kupameccsre. Szeretnénk több lehetőséget adni azoknak,akik eddig kevesebbet szerepeltek a csapatban. Sajnos a 3 pontot nem hozhatjuk vissza, de az önbecsülésünk miatt szeretnénk jó eredményt elérni.
Utánpótlás eredmények
Az utánpótlás eredményekért kattints a részletekre!
Játékvezetői küldés

Újra itthon, újra Tarnalelesz.

Csapatunk ezuttal a Magyar kupában látja vendégül a Tarnalelesz gárdáját.

A mérkőzést Mencsik László vezeti, segítői Tamasi Sándor és Molnár László lesznek.

Hajrá ESSE!

Edzői értékelés
Nincs mit szépíteni, teljes csőd volt,amit szombaton műveltünk. A hevesi meccs után nem gondoltam, hogy lesz mégegy olyan meccs, amit már az öltözőben elveszítünk. Sajnálom, hogy így alakult,próbálunk javítani, mást nem is tehetünk.
Rossz kezdés a stadionban
Csapatunk fájó vereséget szenvedett a Tarnalelesz csapatától. ESSE- Tarnalelesz 0-2 (0-1) Az "átaludt" első félidőt követően a második játékrészben megpróbált felpörögni a csapat, de ma semmi sem sikerült. Hiába voltunk a végén már kettős emberelőnyben, 4 méterről sem sikerült betalálni, az utolsó percekben pedig megkaptuk a kegyelemdöfést is. Nem szívesen írom, de ez a teljesítmény kevés lesz, he fel akarunk jutni. Ettől bizony több kell.....
Beharangozó
Tanúlságos rangadókon vagyunk túl, több kevesebb sikerrel, de a mostani hétvége sem lesz sétagalopp. Az ősszel nagyon parázs meccsen sikerült elhoznunk a 3 pontot leleszről, szerintem a szombati is igen kemény, hajtós meccs lesz. A stadion kiváló helyszín mindenkinek, hogy megmutassa mit is tud valójában. Csak a győzelem elfogadható!
Az ESSE család hétvégi programja

Az ESSE csapatainak hétvégi progogramjáért kattints a részletekre!

Hajrá ESSE!

11-es rúgó verseny újratöltve

A SportCity felajánlásának és Agócs László fáradságos munkájának köszönhetően az ESSE – Tarnalelesz mérkőzés szünetében, folytatódik az eddig sikeresen működő tizenegyes rúgó verseny.

A nyeremény egy Juventus labda!

Tipp!

Ezen a héten Fükő Pétert, az U7-8 edzőjét kértük meg, hogy egy-egy mondattal megspékelve tippeljen a hétvégi forduló mérkőzéseire.

Kattints a részletekre!

A Tarnalelesz elleni hazai mérkőzőzésünket Kis Zsolt vezeti. A játékvezető segítői Zsákai Zsolt és Farkas Dávid lesznek.