Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Újabb fejlesztés

Az Északi Sporttelepen (hátha elnevezik egyszer valakiről), Harmati Péter jelentős anyagi vállalása mellett, elkészült az élőfüves pálya labdafogó hálójának a felszerelése!

Így is lehet!

Dr Sashalmi Árpád nem tud hibázni

Az ESSE – Heves mérkőzés szünetében megrendezett tizenegyes rúgó verseny győztese Dr. Sashalmi Árpád lett. Az erről, valamint a mérkőzésről készült képriportokat az „Egrifoci Média” facebook oldalán nézhetitek meg!

Gratulálunk Árpi!

Farkas Péter nyerte meg a bort!

Mint azt korában megírtuk, tippversenyre hívtuk a szurkolókat, melyben a soros bajnoki végeredményére kellett tippelni és a nyertesnek egy üveg bor lett felajánlva, Uria Grassi jóvoltából. Ez elmúlt héttel ellentétben, most két jó tipp is érkezett, de sajnos az egyiket érvénytelenítenem kellett, mert az illető még nem nagykorú.

Gratulálunk a nyertesnek!

toborzó

Az Egri Sportcentrum Labdarúgó Egyesület továbbra is várja focizni szerető 5-7, és 8-11 éves gyerekek jelentkezését! Edzések időpontjai: U5-U7: szeptember 1-től H, Sze, P 17 óra; U8-u11 augusztus 25-től H, Sze, P 17 óra Északi Sportpálya.

Az öregek is behúzták

Az ESSE II. csapata is behúzta a hétvégi meccsét.

Egri Sortcentrum SE - Recsk 5:3

Edzői értékelés
Szabó Béla: A második félidei játékunkkal, rászolgáltunk a győzelemre. Mindenki nagyon örül ennek a diadalnak! Átérezte az egész csapat a mérkőzés jelentőségét, nagyon fontos lépést tettünk a jövőre nézve! Örülök, hogy mindenkinek sikerült játéklehetőséget biztosítani, és mindenki élt is a lehetőséggel! Farkas Zsolti új becenevet kapott Szucsik Ádámtól. A "Kuksi" mellett a "Fenomenó" is megilleti őt!! Köszönjük KICSI!
Teljesen megérdemelt siker!

Csapatunk simának nevezhető győzelmet aratott a megyei rangadón.

ESSE – Heves 3:1 (0:1)

Gól: Csohány, Farkas (2)

Részletek a hajtás után!

Elmaradt UP meccsek
A KBSC ellen tervezett U14 valamint az U15 meccsek elmaradtak, miután a vendégek jelezték, hogy lerobbant a buszuk.
Nincs kifogás, ott a helyed!

Szombaton 16:30-kor kezdődő ESSE – Heves labdarúgó mérkőzésen neked is ott kell lenned! Hogy miért? Mert ez a meccs az év meccse a csapatnak! Mert ez egy rangadó! Mert a stadionba lesz! Mert az időjárás jelentés szerint az év legalkalmasabb napja lesz labdarúgó mérkőzésre! Lesz tizenegyes párbaj! Ingyen van! Mi kell még?

Tipp + egy fotó!

Több tipp is érkezett hozzánk a hétvégi ESSE – Heves mérkőzéssel kapcsolatban.

Az egyik tippelőnk Farkas Péter egy régi képeslapot is küldött a stadionról, „AKKORIBAN” ez volt az ország legszebb stadionja. Köszönjük!

Kép a hajtás után!

Ismétlés a tudás anyja!
A múlt hétre meghirdetett tippversenyben nem nyert senki, így az ott megmaradt nyereményt Uria Grassi felajánlotta az ESSE – Heves mérkőzés szünetében rendezendő tizenegyes rúgó verseny győztesének. Persze ezen a héten is lehet tippelni egy üveg nedűért a meccs eredményére, így mind két jelentkezést névvel és elérhetőséggel aszurkoloesse@gmail.com címre tehetitek meg.