Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Játékvezetői küldés
A Balassagyarmaton megrendezendő hétvégi mérkőzésünket a Szolnok megyei Pikó Attila (1974.06.16.) vezeti. Segítői: Tóth Pálés Jakab Gábor. A mérkőzést Juhász Péter felügyeli.
Egri FC-Novaj-Ostoros SE 3:0
A novaji pálya alkalmatlansága miatt az egri műfűves páylán megrendezett mérkőzésen az Egri FC 3:0 arányban nyert. Csapatunk így bejutott a Dr. Vass Géza Kupa döntőjébe, ahol Pétervására csapatával mérkőzünk a kupa megnyeréséért Besenyőtelken.
A gólokat Kálmán, Káposzta és Dávid szerezte.
Kattints a részletekre
Egri FC-Püspökladány 4:0 (FRISSÍTVE)
Újabb győzelem!  Csapatunk magabiztosan gyűjtötte be a 3 pontot folytatva a remek hazai győzelmi sorozatot! Bardi (képünkön) 2, illetve Jeferson és Dávid góljával 4:0-ra vertük Püspökladányt!
Több információért kattints a részletekre!
Egri FC-Püspökladány
Szombaton a tabella 10. helyezettjét fogadjuk az NB3 Mátra csoport 23. fordulójában. Győzelem esetén csapatunk feljöhet a 4. helyre. A mérkőzésen biztosan nem léphet pályára a kiválló formában lévő Csatlós Csaba valamint a házi gólkirály Bardi Gábor eltiltás miatt, Kálmán, Gömöri és Németh pedig sérülés miatt.
További információkért kattints a részletekre!

Közlöny

138/2009-2010 sz. határozat Csatlós Csaba (121966) Egri FC felnőtt labdarúgóját a Fegyelmi Bizottság a Fegyelmi Szabályzat 82.§ 1.A. pontja alapján 2 soron következő bajnoki mérkőzéstől eltiltja.

Markaz-Egri FC 0:9
Csapatunk kiütéses győzelemmel került a Magyar Kupa 2010/2011-es főtáblájára! A mérkőzésen már a 2. percben megszereztük a vezetést, a csapat 9 gólig megsem állt.
Dávid Zoltán 4,  Jeferson 3, Csatlós és Gáspár 1-1 gólt rúgott.
Ezzel az eredménnyel mi játszunk a Novaj-Ostoros csapatával a DR. Vass Géza kupa elődöntőjében!

A mérkőzéssel kapcsolatos információkért  kattints a részletekre!
Magyar Kupa selejtező
Csapatunk holnap Markazra látogat, a Magyar Kupa 2010-2011-es szezonjának 4. selejtező körében. Győzelem esetén az országos táblán folytathatjuk, illetve a Dr. Vass Géza Kupa elődöntőjében ahol Novaj-Ostoros SE lenne az ellenfél.
Hajrá Eger!
RAFC-Egri FC 1:0
Csapatunk 1:0-s vereséget szenvedett a tabella utolsó helyezettjétől. A mérkőzésen ismét villogtak a lapok, a hazaiaktól 2 játékost, az Egri FC-ből Csatlós Csabát állították ki. A mérkőzést eldöntő gól a 87. percben született. Csapatunkban bemutatkozott a 17 éves Szucsik Ádám.
Kattints a részletekre.
Beharangozó: RAFC-Egri FC
Szombaton a a tabella utolsó helyzettjéhez látogatunk. A mérkőzésen biztosan nem lép pályára Bardi Gábor és Káposzta Péter eltiltás miatt, Kálmán József illetve Németh Tamás pedig sérülés miatt.