Ma már ő is azt mondja!

K.Z. nemzetisport.hu-nak adott nyilatkozatát a hajtás után olvashatjátok.

Kattints a részletekre!

Köszönet

Nem tudjuk, sikerül-e kihúzni a szezon végéig a klubnak az NB I-ben, de amíg még itt vagyunk, fontosnak tartjuk, hogy újra megemlékezzünk arról az emberről, aki lehetővé tette, hogy újra felkerüljünk az ország futballtérképére. Arról nem ő tehet, hogy az első perctől kezdve nem voltak adottak a feltételek, és a helyzet később csak romlott...

Részletek hajtás után!

Megunta a város is!

Az egri városvezetés nem vállalja tovább az Egri FC-vel való együttműködést, és nem utalja át a támogatásként odaszánt összeget. Szerintük a labdarúgó élvonal sereghajtójának tevékenysége "negatív színben tünteti fel Eger város nevét".

Miért nem akar fizetni az Egri FC?

Az Egri Futball Kft 2.358-169.- forinttal tartozik a játékosok szállítását végző vállalkozónak. De fizetni nem szeretnének a tulajdonosok.

Game over?

Két hete már előrevetítettük, hogy ha nem változik sürgősen a helyzet, a klub napjai meg vannak számlálva. Úgy fest a helyzet, hogy elfogytak a napok.

Preklet Csaba

A tegnap délelőtti edzésen sajnálatos sérülés történt Preklet Csabával. A középpályásunk edzés közben a PÁLYÁN egy BETON darabra lépett, ezáltal elrepedt a talpcsontja. Számára a bajnokságnak vége, mert az ilyen fajta sérülésnek minimum 5-6 hét a gyógyulási ideje. Pár kérdés a stadion üzemeltetőjéhez: Mit keres betondarab a pályán?  Ki a felelős? Mit tesznek azért, hogy ez máskor ne forduljon elő?

Egy meccses eltiltás

A csapatunkból a Kaposvár elleni mérkőzésen kiállított Jiri Kabele egy meccsre szóló eltiltást kapott.

Egri FC - Kaposvár összefoglaló

Hajtás után a hétvégi mérkőzés összefoglalója.

Egri kapustábor 2013

Csapatunk kapusedzője, illetve a kapusakadémia vezetője, Illyés Dániel immár negyedik alkalommar szervez kapustábort.

A részletekről IDE kattintva olvashattok.

Farkas Ádám

Farkas Ádám interjú

Az NB I-ben sereghajtó Egri FC 15 nyeretlen meccs után 1-0-ra legyőzte a csaknem egy teljes félidőn át emberelőnyben játszó Kaposvári Rákóczit. A hevesiek váci albérletében annak a Farkas Ádámnak a szabadrúgása döntött, aki tavaly, a másodosztályú bajnoki cím során – középpályás létére – a csapata gólkirálya volt. 2005-ben, 17 évesen már az MTK felnőtt kereténél is megfordult, aztán mégis girbegurba utat tett meg az élvonalig: a Budaörs érintésével 2011 nyarán igazolt az akkor a feljutást megcélzó Egerhez.