M.A. Ildikó
H.László
A keret

Kialakult az Egri FC 2009-2010-es bajnoki év tavaszi idényének a kerete.

Tizenkét játékos távozott, és tíz játékos érkezett, így nagy volt a jövés-menés az öltözőben.

Kattints a részletekre.

Egri FC - Szécsény 4:2

Az Egri FC-nek nem okozott gondot a Szécsény

Noha az első félidőben még döntetlenre álltak a csapatok, az NB III-as Egri FC simán győzött a Nógrád megyei I. osztályban szereplő Szécsény ellen a mai előkészületi labdarúgó-mérkőzésen.
Edzőmeccs!
Ma déli 12-órakor a Nógrád megyei I- osztály jelenlegi éllovasát, a Szécsény VSE csapatát fogadjuk egy edzőmérkőzés erejére, a felsővárosi műfűves pályán.
Hajrá Eger!
Hompoth Balázs
Abban a sorozatunkban, amiben az eligazolt játékosokat faggatjuk a jövőjükkel kapcsolatban, most Hompoth Balázst kérdeztük.
Új kapus érkezik!
Gömöri Ottó személyében új kapusa van a csapatnak. A 25-éves játékos a mai naptól hivatalosan is az Egri FC játékosa. Gömöri eddig 29 NB3-as meccsen védett. A csapattal kapcsolatos hír, hogy Balogh Balázs  Hevesen folyataja, illetve Busai Barna kölcsönszerződése nyárig meglett hosszabítva.
Újabb csatár Egerben!

Legújabb információnk szerint a mai napon az Egri FC vezetése megegyezett a Mezőkövesdi vezetőkkel, hogy Dávid Zoltán aki korábban játszott a Dunaferr, DVSC, Kaposvár és Kazincbarcikán is, fél évre kölcsön Egerbe teszi át székhelyét.

Németh Tamás
Honlapunk a tegnapi mérkőzéssel kapcsolatban tett fel pár kérdést Németh Tamásnak.
Kattints a részletekre!
Diósgyőri szemmel!
Három 35 perces "harmadot" játszott soros ellenfelével a bajnoki felkészülés hajrájában a Diósgyőr, amely 2-0- után a végére - sok-sok cserével - kiengedett.
Kattints a részletekre
DVTK-Egri FC 2:2
DVTK-Egri FC 2:2 Gólszerzők: Csatlós (11-esből), Kálmán.
Edzőmeccs
Csapatunk ma délután két órakkor felkészülési mérkőzést játszik Diósgyőrben. Eredetileg ez a meccs a DVTK főpróbája lett volna de mint tudjuk az első osztályú bajnoki rajtot egy héttel elhalasztották.