Góllövőlista!
Két forduló után csapatunk mindhárom csatára megtalálható a góllövő listán.
Kattints a részletekre!
Bezzeg Tamás

Olvasóinknak bizonyára feltűnt, hogy Bezzeg Tamás ebben a bajnoki évben még nem lépett pályára tétmérkőzésen. Honlapunk a játékos hogyléte felől érdeklődött.

Kattints a részletekre.

Tabella
Csapatunk két mérkőzés után az előkelő 3. helyet foglalja el a tabellán. Reményeink szerint hamarosan elfoglaljuk az első helyet.
Részletes tabelláért kattints a részletekre!
Utánpótlás eredmények
U 19:
Tiszalök-Egri FC 3:5
gólszerző: Halász M. 3, Nagy B., Kéri B.
U 17:
Tiszalök-Egri FC 4:3
gólszerző: Szigetvári M. 2., Zsóka I.
Ismétlés
TV Eger:
Hétfő, 20:50 : Egri FC-DVTK (Magyar Kupa)
Kedd, 20:50 : Egri FC-Balmazújváros (NB III)
Egri FC-Balmazújváros 1:1
A végig fölényben játszó Egri FC egyetlen gólját Hamar Ádám átadásából Kotula László szerezte az első félidőben. A végig fölényben játszó hazai csapat rengeteg ziccert elpuskázott, amit a Balmazújvárosiak az 56. percben büntettek meg. A vendégek kapusa több bravúrt is bemutatott.
További információkért kattints a részletekre!
Beharangozó
Szombaton csapatunk 17:00-tól Balmazújváros csapatát fogadja a Városi Stadionban, ahol az utolsó 5 bajnokiból ötöt megynert a csapat, sőt még gólt sem kapott.  Az előző szezonban az Egri FC oda-vissza megverte a Balmazújvárost (1:0; 1:2). A mérkőzésen biztosan nem lép pályára sérülés miatt Bezzeg Tamás.  A hazai meccsekre a belépőjegy 500 Forint, a nyugdíjasoknak 200 Forint, diákoknak pedig ingyenes. A mérkőzés játékvezetője Dósa Árpád lesz.
Hajrá Eger!
Video
dvtk.eu felvétele
Magyar Kupa eredmények
Lejátszották a Magyar Kupa második fordulójának találkozóit, amelybe már az NB II-es csapatok is bekapcsolódtak.
Több érdekes eredmény született, ezek közül is az élre kívánkozik, hogy csapatunk 3-2-re legyőzte a Diósgyőrt.
Ugyancsak meglepő, hogy az Újpest második csapata 5-1-es vereséget szenvedett az Újbudától.
Edzői nyilatkozatok.

László István: – A nehézségeinken a csodálatos egri közönség átsegített minket. Óriási eredménynek tartom, hogy 0-2 után, a Diósgyőr ellen meg tudtuk fordítani a találkozót. Gratulálok a fiúknak.

Benczés Miklós: – Úgy kezdtük az első félidőt, ahogy a Diósgyőrnek kell, jól játszottunk, de sajnos a három kényszerű csere megpecsételte a sorsunkat. A játék képe ekkor megfordult, a fiataljaink már nem tudták hozni azt a minőséget. Szomorú volt látni, hogy a csapat nem köszönte meg lelkes szurkolótáborunknak a bíztatást. Gratulálok az Egernek, megérdemelten jutottak tovább.

Továbbjutás!
Az Egri FC remek játékkal, 2 gólos hátrányból felállva 3:2-re megverte az NB II-es Diósgyőrt. Az első félidőben csapatunk kétgólos hátrányban volt, de a második félidőben nagyszerűen játszva először Kotula László góljával szépített, majd Romhányi Tamás fejesgóljával egyenlített. A rendes játékidő  letelte után jött a hosszabbítás. 2 perc sem telt el,  Káposzta Péter góljával máris megszereztük a vezetést. A mérkőzésen Vén Gábor két gólpasszt osztott ki.
Egri FC-DVTK 3:2.