Kihirdették az ítéletet

Keserves idők múltán, legalább három éve lebegtetik vezetői szinten az Egri FC NB II-be való jutásának szándékát. Jó ideig tréfának vehettük csupán a hangzatos szólamokat.
Kattints a részletekre!
Játékvezetői küldés!
A szombat 17 órakkor kezdődő idegenbeli mérkőzésünket a Nógrád megyei Pap István Balázs (1973.09.23.) vezeti. Segítői Dósa Árpád és Dobsonyi László lesznek. A mérkőzést Ádám Mihály felügyeli.
Hajrá EGER!
Magyar Kupa: Szerdán lesz a 3. forduló sorsolása
Az MLSZ székházának konferenciatermében augusztus 25-én, szerdán tartják a Magyar Kupa 3. fordulójának sorsolását. A sorozat ezen szakaszába csatlakoznak be az élvonalbeli együttesek, mindössze a négy, nemzetközi kupában induló gárda (DVSC-TEVA, Videoton FC, Győri ETO, ZTE FC) kivétel. CSapatunk az előző körben a Diósgyőr csapatát búcsúztatatta.
Góllövőlista!
Két forduló után csapatunk mindhárom csatára megtalálható a góllövő listán.
Bezzeg Tamás

Olvasóinknak bizonyára feltűnt, hogy Bezzeg Tamás ebben a bajnoki évben még nem lépett pályára tétmérkőzésen. Honlapunk a játékos hogyléte felől érdeklődött.

Kattints a részletekre.

Tabella
Csapatunk két mérkőzés után az előkelő 3. helyet foglalja el a tabellán. Reményeink szerint hamarosan elfoglaljuk az első helyet.
Részletes tabelláért kattints a részletekre!
Utánpótlás eredmények
U 19:
Tiszalök-Egri FC 3:5
gólszerző: Halász M. 3, Nagy B., Kéri B.
U 17:
Tiszalök-Egri FC 4:3
gólszerző: Szigetvári M. 2., Zsóka I.
Ismétlés
TV Eger:
Hétfő, 20:50 : Egri FC-DVTK (Magyar Kupa)
Kedd, 20:50 : Egri FC-Balmazújváros (NB III)
Egri FC-Balmazújváros 1:1
A végig fölényben játszó Egri FC egyetlen gólját Hamar Ádám átadásából Kotula László szerezte az első félidőben. A végig fölényben játszó hazai csapat rengeteg ziccert elpuskázott, amit a Balmazújvárosiak az 56. percben büntettek meg. A vendégek kapusa több bravúrt is bemutatott.