Főoldal | Hírek | Életrajz | Képek | Beszámolók | Tabellák | Statisztika | Letöltés | Chat | Vendégkönyv | Linkek | Kontakt

2005. februári hírek
____________________________________________________________________________________________

2006.04.26.
Gadrika

Magabiztos siker a Hypo ellen

Felkészülési mérkőzésen a Dunaferr NK csapata 39:28 arányban verte az osztrák Hypo Niederösterreich együttesét. Az igen jó iramú találkozó mintegy negyed óráig volt nyitott, ezt követően a Dunaferr fokozatosan húzott el ellenfelétől, köszönhetően a remek átlövő-és kapusteljesítményeknek. Sirina Irina negyed óra alatt nemcsak a világklasszis Tanja Logvint, de a komplett ellenfelet megbabonázta;2 ziccert és 3 hetest hárított. 17:12-es félidő után is folytatódott a show, ekkor már pályára léptek a fiatalok is. Detti végig igazi vezéregyénisége volt a csapatnak, a beállók remek játékának is köszönhetően szinte minden átlövő remek formában érezhette magát. A végén már csak az volt a kérdés: vajon elérik-e a hazaiak a 40 gólt, végül ez nem sikerült. A nagy arányú győzelem után mindenki egészséges önbizalommal várhatja a vasárnapi, Győrben sorra kerülő kulcsfontosságú bajnokit összecsapást.

Ali Baba

2006.04.12.
Gadrika

Győzelem a Fradi ellen

Izgalmas meccset hozott a rájátszás első találkozója. Nagy küzdelemben, végig koncentrálva hozták a csajok a meccset.
Kritikán aluli játékvezetéssel is felvették a harcot Dettiék. 2ős emberelőnyben ledolgozta hátrányát a Fradi, 4 góllal is megléptek, de Szilárd időkérése után összeállt a védekezésünk és egyre csökkent a hátrány. A félidőben pedig már egy gólos volt a mieink előnye. Második játékrészben szinte végig vezettet a Dunaferr és a végén sem engedte ki a kezéből a csapat a győzelmet!

A vége: Dunaferr - FTC 33-29

Statisztika:
Sirina – Lovász 3, Borbás 2, Mehlmann 6, Kindl 3, Ferling 5, Vincze 2.
Csere: Hoffmann (kapus), Radulovics 9, Gáspár 1, Kovács A. 1, Bulath 1, Balogh B.

Szép volt csajok!

2006.04.11.
Gadrika

Detti és Boki Anja Andersen világválogatottjában

Június hetedikén gálamérkozésre kerül sor Szkopjéban, ahol az Anja Andersen irányította világválogatott Macedónia ellen lép pályára. Az összecsapás a kometal Szkopje egykori válogatott klasszisának, Indira Kastratovicsnak lesz a búcsúfellépése. A dán tréner Ferling Bernadettet és Radulovics Bojanát is meghívta.

forrás: handball.hu