2011. August 23. 10:13:54
Kaszabolo:Szeretnek jelentkezni a jatekba Kaszabolo nevvel elore is koszonom (bocsi nincs ekezetem)
2011. August 23. 09:30:51
Mikor kerülök fel a listra?
2011. August 23. 08:11:45
Szeretnék felkerülni a whitelistra!
Nevem: Karkalosz
2011. August 22. 19:54:57
Újra felnéztem, a hajó árbócán és a szobor fején ismét láva, és exploler házánál 2 szép üzenet
2011. August 22. 18:09:36
Hello
Peti vagyok
13 éves
HunPeti1 a nevem
a játékba és szeretnék felkerülni ere a szerora
2011. August 22. 18:04:49
felvesztek whitelistre?
JÁTÉKOSNÉV: Wrathe
2011. August 22. 17:45:40
seal szerintem ha tudsz haladéktalanul gyere fel...
2011. August 22. 15:56:19
este leveszem, de ha egy rossz szavad lesz. vagy egy blockot rossz helyre teszel végleges bant kapsz!
2011. August 22. 14:27:54
kaphatnek 1 unbant
NoName a nevem 
2011. August 21. 23:42:32
Hát Seal ez a logblock nem fog menni nem bírja el a sky:S
Amíg nem vagyok minden nap mentsél le vagy 2 nackupot légyszi, reggel meg este pl
2011. August 21. 22:24:42
Amúgy meg ha visszaolvasol mindenki fel lett véve, szóval ne terjessz hülyeséget. Viszont azt terjesztheted, hogy téged nem vettünk fel, mert gyökér vagy 
2011. August 21. 21:17:15
nem tudunk egész nap csak embeket addolni a wl-hez, főleg, hogy elég nagy bug javításában vagyunk, buzikutyán kívül felvettem mindenkit, ha neked feketelistás a szerver akkor gondolom fel sem akarsz j
2011. August 21. 20:44:11
Fura én nem tudom akkor hogy kerültem fel a szeróra 
2011. August 21. 18:26:37
Legalább annyit írnának, hogy nem, de még ennyi sem telik tőlük, ez is csak a szervert jellemzi.
Semmi visszajelzés.
NÁLAM feketelsita.

2011. August 21. 16:46:21
Értelmetlen jelentkezni, olvassatok visssza szarnak rátok.
2011. August 21. 12:43:32
szeretnék jácani ezen a szerveren csak nem tudok felmeni 
2011. August 21. 11:24:51
Sziasztok szeretnék feljönni a szerverre a játékosnevem Killer
2011. August 19. 18:11:02
bocsi hogy nem tudok fel menni de pls ne töröljetek white liströl nemsokára leszek
2011. August 19. 09:52:31
sziasztok szeretnék csatlakozni a szervere
mer it vanak a barátok és jo a szerver a játkbeli nevem Extr3m
2011. August 18. 19:09:09
vmiért kifagyott, de mostmár jó
|