2011. August 18. 19:00:03
mi tortent a szeroval?
2011. August 18. 09:39:54
sziasztok én is jelentkeznék a szerverre játékbeli nevem FlyeR0923
2011. August 17. 17:20:08
Üdv szeretnék jelentkezni a szerverre mert haverom itt játszik, Attila a nevem minecrafton
köszönöm 
2011. August 16. 23:23:55
Hali szeretnék én is csatlakozni a szerverre gvendir névvel 
2011. August 16. 18:20:22
Hali all, ha lehet én is jönnék a szerverre,
játékbeli név: Neavorce

2011. August 16. 17:59:50
1perc és jöhet mindenki
2011. August 16. 17:32:57
Ahogy látom elég sokan jönnek  Így én is szeretnék csatlakozni : Wentrion név alatt
2011. August 16. 14:28:59
Szia, Szeretnék jelentkezni a játékra, equim névvel. 
2011. August 16. 12:57:31
Hello , Jelentkezni szeretnek a szerora a nevem : NoName , TY! 
2011. August 16. 12:56:00
Hello, Jelentekzni szeretnék a szerverre, a nevem devod.Köszönöm!
2011. August 16. 09:42:35
Hello, Jelentkezni szeretnék a szerverre,a nevem : XardaS.Köszönöm!
2011. August 16. 09:30:24
Sziasztok szeretnék jelentkezni a szerverre Taylor Névvel 
2011. August 16. 08:12:36
Pls vegyetek fel!
A nevem:
Madridista7 nagy betűvel és számmal
2011. August 15. 20:10:16
jöhettek
2011. August 15. 19:36:53
Hello.Szeretnék jelentkezni a szerverre Nero névvel. 
2011. August 15. 15:25:40
hali a tesóm gábor94 néven szeretne csatlakozni
2011. August 15. 06:55:23
de nem vetetek fel

2011. August 15. 00:39:37
Hali szivesen játszanék
már egy jó szerón 
Sonag20 névvel .
2011. August 15. 00:29:38
hello Zyrth vagyok és Zyrth néven szeretnék csatlakozni a szerverhez: ))
2011. August 14. 19:40:23
te már egyszer jelentkeztél 
|