2011. August 09. 14:22:50
1 perc és felveszlek
2011. August 09. 13:05:16
Valaki felvesz whitelistre? Kismonos a név. Köszi!
2011. August 08. 20:11:53
seal mi a baja a szervernek mert mikor belépek elöször nagy szürkeség aztán fekete kép 
2011. August 08. 19:17:24
jöhettek
2011. August 08. 18:20:25
Valaki felvesz white listre?
csabika013 a nevem
2011. August 08. 17:51:56
2011. August 07. 21:24:48
lesz egy pár perces leállás!
2011. August 07. 09:58:43
nekem megy, mit ír ki?
2011. August 07. 09:34:03
megy a szerver? mert nem tok felmenni
2011. August 06. 22:52:23
elvileg még föntvagy, am nemvoltam itthon azért voltam offline
2011. August 06. 19:26:29
HALI seal rég láttalám mert rosz volt minecraft d4e mostám ró remélem még fent vagyok white listen PLS írj hali 
2011. August 05. 19:04:31
Na sikerült már, és nagyon szuper a szeró!  remélem hamarosan többen is fent lesznek egyedül nem olyan évezetes! 
2011. August 05. 18:22:42
Próbáltad már teljesen újra rakni a játékot?
szerintem egy próbát megér 
2011. August 05. 14:49:57
Engem nem enged fel!  Connection refused-et ir ki! 
2011. August 04. 23:55:12
Azzal nem tudsz feljönni? Engem felenged
2011. August 04. 22:21:14
1.7-es jar fájlt tud valaki dobni? frissitve lett 1.7.3ra! 
2011. August 04. 21:06:54
jöhettek 
2011. August 04. 20:49:43
Hali! Haverom is szeretne jönni.
Neve: gameryd
Előre is köszi a helpet 
2011. August 04. 20:35:05
sziasztok!
Szeretnék jelentkezni én is a szerverre Raymi néven! 3/4 éve játszok, szeretek építgetni, segiteni másoknak ha kell! Remélem itt jó kis társaságra bukkantam!  Előre is köszönöm!
2011. August 04. 20:03:21
oks köszi 
|