2011. August 14. 19:22:54
hali bioetex vagyok és BioEteX névem akarnák menni 
2011. August 14. 17:25:38
jöhettek
2011. August 14. 13:52:45
Hello!Beni vagyok és Benny néven csatlakoznék a szerverre
2011. August 14. 13:28:40
hello zerge haverja vagyok Mepeter néven én is szeretnék csatlakozni
2011. August 14. 13:26:32
hali szeretnék játszani a szerveren zerge néven
2011. August 13. 18:14:42
Sziasztok SamuS haverom ajánlotta a szervert és szeretnék jelentkezni: locyboy
néven előre is köszönöm
2011. August 13. 17:22:10
Sziasztok szeretnék játszani a szerveren Krisz19 lenne a nevem. Előre is köszi
2011. August 13. 14:53:35
Sziasztok!
Megtennétek, hogy felvesztek whitelistre? A nevem a játékban rayla07. Előre is köszi.
2011. August 12. 19:44:01
jöhettek
2011. August 12. 14:22:27
Szeretnék jelentkerni haverrokkal nevem:geripro haverok:immalac123;Kroken;Roe légyszi vegyetek fel nem szegünk szabályt és segitünk is ha kell 
2011. August 12. 13:33:12
Légyszi vegyetek fel a White listára! A nevem ez lessz:hori
2011. August 12. 08:13:00
A lag meg lett szüntetve!
2011. August 11. 19:29:54
1perc és jöhet mindenki
2011. August 11. 18:58:24
pls vegyetek fel a white listre!
2011. August 11. 17:26:20
Haveromal jelentkeznénk,ha lehetséges név:Spoker,Touch,elöre is köszönöm 
2011. August 10. 21:51:54
Haverom és én szeretnénk jelentkezni a szervere ha lehetséges Én nevem Waxos haverom neve AdyBoy
2011. August 10. 19:52:41
Jelentkeznék a szerora
Név : DoDoJumper
2011. August 10. 17:43:46
fel vagytok véve és prelolka is
2011. August 10. 17:15:41
Hali felvennétek white listre nevem:thomssa
2011. August 10. 00:00:09
pls white list  név: zetsuu 2 U!
|