Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Értékelés szurkolói szemmel
Kérésemre, a Heves elleni mérkőzést megtekintő T. László szurkolótársunk értékelte a látottakat.
Kattints a részletekre!
TV Eger
A Heves elleni laza győzelmünk összefoglalóját IDE kattintva nézhetitek meg a TV Eger jóvoltából!
Mestermérleg
Vígh Ferenc:Jól kezdtük a mérkőzést, aztán egy figyelmetlenség miatt kiegyenlített a vendég csapat. Több lehetőségünk is volt az első félidőben, de még az ötösön belül is a passzt választottuk. A második félidőben viszont már jöttek a lövések ezzel együtt a gólok is. Helyenként jól játszott a csapat, egy sportszerű ellenfél ellen és megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.
14-ből 3!
A lehetőségeket tekintve, akár nagyobb arányú győzelem is lehetett volna!
Eger SE – Heves 5-1 (2-1)
Gól: Fekete Viktor (2), Antal Zsolt, Vajda Ákos, Gresó Mátyás
Tipp
Megkértem Nótás Attilát, hogy egy - egy mondattal megfűszerezve, tippeljen a hétvégi forduló eredményeire.
Kattints a részletekre!
Beharangozó
Vígh Ferenc: Több mint három hónap után a héten visszatértünk a stadionba, igaz a fű nagyon más, mint az eddigi műfű. Óvatosan mozogtunk, de a lábakat így is megfogta az ,új’ talaj. Nagyon fontos rangadón vagyunk túl, győzelemmel, ami persze nem jelenti azt,hogy vége a bajnokságnak. A neheze csak ezután jön, de ezzel mindnyájan tisztában vagyunk. Ha látom, hogy bárki is csak a cipőjét és a szerelését küldi ki a pályára, az villámgyorsan kikerül akár a keretből is. A hozzáállással eddig sem volt gond, szeretném ha ez júniusig így is maradna! Gondolom a fiúk sem azért dolgoztak január óta keményen, hogy a sok-sok munka kárba vesszen egy-egy félvállról vett mérkőzés miatt! A vendég hevesiek a tavaszt ragyogóan kezdték, két győzelmükkel. Ennek is köszönhetően nyugodtan, teher nélkül játszhatnak ellenünk. Nekünk fontos az átállás a régi-új talajhoz és az is, hogy győzelemmel folytassuk a megkezdett utunkat. Benke három mérkőzéses eltiltást kapott, valamint betegség miatt Busai sem edzett csütörtökig még velünk.
Tipp
Ezen a héten Farkas Gedeon a Varsányi Pincészet Kft ügyvezetője egy üveg bort ajánl fel annak, aki helyesen tippeli meg a hétvégi ESE - Heves mérkőzés számszerű eredményét. Tippeket, névvel és E-mail címmel kérem a szurkoloesse@gmail.com –ra. Több helyes válasz esetén sorsolással döntünk a nyertes személyéről.
Hajrá ESE! Miért? Azért, mert EGER!
Értékelés szurkolói szemmel
Kérésemre, a Hatvan elleni mérkőzést megtekintő T. László szurkolótársunk értékelte a látottakat.
Kattints a részletekre!
Mestermérleg
Vígh Ferenc: Hazaiak birtokolták többet a labdát, az első félórában nem igazán találtuk a ritmust. Aztán, mikor már kezdtünk játszani jött a kiállítás. Jogosságát nem kérdőjelezem meg, mert nem láttam a szituációt. Annyit viszont hozzáfűznék, hogy a másik oldalon is volt olyan eset mikor jöhetett volna a lap. Ez viszont mit sem von le a CSAPAT érdeméből, mert óriásit melóztak a srácok és így megérdemelten hoztuk el közvetlen riválisunktól a három pontot. Az ellenfelünk nem talált rajtunk fogást három mérkőzés alatt, ebből kell erőt merítenünk a hátralévő fordulókra.
14-ből 2! Üzentünk Tárkánynak!
Emberhátrányban gólt szerezve, teljesen megérdemelten győzött csapatunk a Hatvan otthonában!