2011. September 04. 18:55:36
Minél hamarabb legyen jó mert jó ez a szerver <3
2011. September 04. 18:55:13
Valami baj most is van a szerverrel, mert az AuthMe se jó  vagyis amikor belépek valami hülyeséget ír..
Meg a megint eltűnnek az inventoryból a cuccok.
2011. September 04. 18:26:26
nemvok a whitlisten fent seal plíízzzz
2011. September 04. 17:31:50
éjen ^^
2011. September 04. 17:03:10
lehet jönni!!!
2011. September 04. 16:34:13
pláne hogy ha fel veszed MSN en adminnal a kapcsoltatot még ő is meg mondja 
2011. September 04. 16:33:28
érdekesen nem volt semien lagg és soha nem szarakodott a szerver szoval engem ne akarj ki oktatni. 
2011. September 04. 16:32:38
Képzeld cska onnan tudom hogy 20 slotthoz adnak kerek 2 giga ramot mert képzeld onnan volt szerverem 3 hónapig. aztán el fogyott a lé szal engem ne akarj ki oktatni.
2011. September 04. 16:30:01
Amúgy meg nem 2giga RAM jár hozzájuk, hanem "GB FTP tárhely *facepalm* 
2011. September 04. 16:23:37
mi a cubehostot néztük ki, am honnan veszed a 2gb ramot? az oldalon csak a tárhely van írva
2011. September 04. 16:21:42
Na egy újabb szépség xD http://www.youtube.com/watch?v=3O_bnMjQw ZQ&feature=related
2011. September 04. 16:08:39
Váltasok át Sunwell re  körübelül mikorra várható a szerver beüzemelése? ( Sunwellnél 20 slotthoz 2 giga ram jár )
2011. September 04. 15:56:08
azt próbálják elérni hogy ne lagoljon, mert sztem sokan elmentek tőlük... de végülis elérték a céljukat.... nem lagol...
2011. September 04. 15:56:08
azt próbálják elérni hogy ne lagoljon, mert sztem sokan elmentek tőlük... de végülis elérték a céljukat.... nem lagol...
2011. September 04. 15:32:44
A gyógyegér kurva anyjukért kell belepiszkálniuk -.-
2011. September 04. 15:30:14
vmit elbasztak a skyhostingosok, eltünt a server config file és nem lehet felül irni :S
2011. September 04. 15:30:13
vmit elbasztak a skyhostingosok, eltünt a server config file és nem lehet felül irni :S
2011. September 04. 15:04:54
Mivan a szeróval?
2011. September 04. 15:03:11
sunwell 
2011. September 04. 14:16:21
Én inkább az új host-ot várom 
|