2011. September 04. 14:11:39
xd kárpotlás csak menjen már inkább  it singlüzek
2011. September 04. 14:08:02
Ez történik ha hozzá nem értő balfaszok összeállnak 
2011. September 04. 14:04:50
az elvárható szolgáltatást ne mtudják nyújtani, nemhogy még kárpótlást adjanak.... XD
2011. September 04. 14:04:25
Ez de lol xd
2011. September 04. 13:57:13
Na hogy röhögjünk is azért: White küldte  : http://www.youtube.com/watch?v=IQXTElThd ug
2011. September 04. 13:56:03
azért emiatt már valami kárpótlást adhatnának...
2011. September 04. 13:42:22
ja oksa
látom irtál
2011. September 04. 13:41:57
engem se :S
2011. September 04. 13:41:49
sajna feljebb van a gond.... most várunk hogy helyrerakják
2011. September 04. 13:17:19
Engem se enged fel ne aggódj.
2011. September 04. 13:13:25
Most csak engem nem enged fel?
Seal, vissza írtál engem is? meg profiboci-t meg Elektra-t is? xd
2011. September 04. 11:05:19
nemtom de elég szar...
2011. September 04. 10:34:33
De, mi a jó kurva anyjukat csinálnak? XD -.-
2011. September 04. 10:33:18
visszavettem mindenkit, akit mégse az írjon, (megint lagol a szerver...)
2011. September 04. 09:15:06
seal vegyél vissza white- listere Pls!!!
2011. September 04. 08:55:51
Na jó mi az isten folyik itt, megint azt írja, hogy nem vagyok a white list-en...
2011. September 03. 19:06:15
jelentkeznék moderátornak  már régóta játszok a szerón és értek is hozzá cod2 szerverem van szal nagyjábol értek FTP hez! és a játékhoz is
2011. September 03. 18:02:41
Jah és Elektra-t is vissza kellene írni a white listre mert múltkor ő is lekerült róla 
2011. September 03. 18:02:06
Öhm lenne egy haverom
felszeretne jönni a szerverre
neve lenne: profiboci
. legyetek szívesek minnél hamarabb felvenni 
2011. September 03. 15:59:23
*Adminisztrátor értek: Townyhoz és World Edithez. Cod4,2 nek köszönhetően FTP kezelés is megy.Üdvözlettel: Combo ( Sry h 3 szakaszban irtam le )
|