2011. September 06. 17:49:31
xd ak azért dobott le 
Vissza tudod rakni? :$
2011. September 06. 17:49:29
Bocs. stopfire-t külön írtam be véletlenül.
2011. September 06. 17:48:08
De jó, hogy HurKa leállította a szervert -.- xD
2011. September 05. 17:46:06
Fel vagy véve
2011. September 05. 17:29:10
Üdv
Fel szeretnék kerülni a szerverre
iPhoneman a nevem
2011. September 05. 17:03:50
Üdv mindenkinek
fel tudnátok venni ?
Aspiryn néven
2011. September 05. 16:47:39
küldtem pm-et 
2011. September 05. 16:45:27
felnézek gyrosba, de este leszek 
2011. September 05. 16:37:59
Fent vagy amúgy most? 
2011. September 05. 16:37:02
közben megtaláltam énis 
2011. September 05. 16:36:58
Milyen névvel kezdjük ott
2011. September 05. 16:14:24
sziasztok szeretnek jatszani a szerveren kerlek vegyetek fel
2011. September 05. 13:47:06
Amúgy meg: kösz az "előléptetést". Megpróbálok a lehető legjobban hozzáállni.
2011. September 05. 13:39:26
Aki még alapból a városban van az is? XD
2011. September 05. 06:24:07
vmi gond van mappal, aki megtalálja a város kap egy stack gyémántot XD
2011. September 05. 05:53:56
na kértem egy teljes újratelepítést, most megcsinálom amennyire tudom, a többit majd du.
2011. September 05. 02:23:53
Na mostmár véglekg behalt a szeró  BadLogin 2. User Not Premium
2011. September 04. 19:09:32
bérlik a szervert nem nyúlnak hozzá, vagy nem így van? xd
2011. September 04. 19:09:13
hát de milyen az hogy a szervernek a tulaja nem éri el a cuccokat, ők meg piszkálják xd
Én azt hittem ez úgy van hogy aki bérli a szervert vagy VPC-t az csinálhat rajta azt amit akar akiktől meg bérl
2011. September 04. 19:04:25
megint eltüntek a propertiesböl a dolgok, a screenlog aztirja a properties manager hibás, amit sajnos én nem tudok elérni, úgyhogy meg kell várni még reagálnak
|