2011. September 03. 15:57:56
*játékkal több mint 1 éve játszom ismerem Nem az a fajta vagyok akki Cuccokat ADDOL magánka össze szedem én / craftolom ha valamire szükséged van. Már több mint 3 szerveren volt Op 1 en Adminisztrátor
2011. September 03. 15:56:14
Sziasztok, Moderátor TGF re jelentkeznék,sajnos a szerveren még csak 1 napja vagyok de a betöltött évem 15 igen meg van. TS 3 mikorofnnal meg van Naponta töbször online az 100% mert jó szerver. a játé
2011. September 03. 12:03:28
http://www.minecraftworldmap.com/worlds/ grEO3
2011. September 03. 11:19:39
Légyszives felvezstek a White-Listre
Nevem: JC8
2011. September 03. 10:21:45
töröltem a reged, gyere fel a szeróra
2011. September 03. 10:08:29
és azt hogy kell?
2011. September 03. 09:38:35
Akkor regisztrálj újra és szerintem működni fog
2011. September 03. 09:37:44
de én mikor elöször beléptem csak annyit irtam hogy /register utánn nem irtam semmit
2011. September 03. 09:31:31
martin mior belépsz a játékba írdbe: /register (kitaláltjelszó)
utána ugyan azzal a jelszóval /login kitaláltjelszó val tudsz belépni
2011. September 03. 09:29:15
Elektra házában van egy pók xD
2011. September 03. 09:24:16
Azt neked kell megcsinálni -.-.... regisztrálsz : /register_asd123 (_ = szóköz)
2011. September 03. 09:12:16
de nem adta meg azt a jelszót!
Vagy hova irja?

2011. September 03. 09:11:25
Ne csak a login-t írd be, hanem azt a jelszót is amit csináltál magadnak amikor /register-eltél
2011. September 03. 08:58:59
őket ismerem 
am jó mod lenne ha nem lenne ien a fejes :S
2011. September 03. 08:58:45
beirom hogy /login és nem ened be van ötletetekM? 
2011. September 03. 08:46:38
Beszarok miket ki nem találnak 
http://www.youtube.com/watch?v=bb43Fqy4L fM
2011. September 03. 02:33:08
jöhet mindenki
wentrion: nekem se túl sok időm van +komonyi is bevonul koleszba, szal kell vki aki tartja a rendet 
2011. September 02. 21:20:12
tök jó h kitörölték a nevem a white lisböl..... MIÉRT???
2011. September 02. 21:18:38
WHiteTiger-t ha vissza veszed majd nagyon megköszönöm 
2011. September 02. 20:20:18
No máris moderátor szükségében vagytok?  Jelentkeznék, ha megfelel.
|