2011. September 02. 20:02:40
köszöntem szépen hozzá tudnátpok adni grsk nevezü játékost is? ( haverom (
2011. September 02. 19:48:38
jöhesz
scrome: jó a vidi 
2011. September 02. 19:17:52
* szeretnék
2011. September 02. 19:16:45
Whitelistre jelentkezés, sziasztok szeretnél jelentkezni a whitelist re a jó állando online szerver miatt és a jó közösség miatt Mine nevem: Combo üdv
2011. September 02. 18:31:04
Csináltam egy videót a szerverről 
Felnyomtam gyorsan jutyúbra 
http://www.youtube.com/watch?v=TbvxxBbxH 2Y
Nézzétek meg 
2011. September 02. 17:44:33
de mi jelszavam?
2011. September 02. 17:31:32
Majd légyszi engem is vegyetek majd fel vájt lisztre!
2011. September 02. 17:22:48
ird be /login és utána a jelszavadat
2011. September 02. 17:21:46
Nem tudok mozgni mikor bead beirtam az elején hogy /registrer és máskor felmentem és nem enged mozogni mit tegyek?
2011. September 02. 17:15:46
Venni vissza white-list azonnal!! 
2011. September 02. 15:02:45
Lehet még jelentkezni a szeróra? 
2011. September 02. 14:52:32
jöhettek és bocsi 
2011. September 02. 14:19:46
Valaki leirná az új Ip-t Köszönöm!!!

2011. September 02. 11:03:18
ja zerge néven vagyok voltam
2011. September 02. 10:55:09
vegyetek vissza kérlek a fehérlistára mert nem tudok belépni pedig már mindenem volt
2011. September 02. 07:50:02
Csá!
Megint történt valami? Vagy elfelejtettél visszatenni whitelistre? 
2011. September 01. 21:10:20
ugy értettem hogy na jó a szeró, seal gyere fel  a félreértések elkerülése véget 
2011. September 01. 20:57:11
na jó
seal gyere fel lévi a telkem véd le scrome melet lakom már
2011. September 01. 19:10:35
mostmár jöhettek
2011. September 01. 19:09:05
ohh ... 
|