Főoldal | Fórum| Letöltések | Keresés |




Navigáció
Felhasználók
· Online vendégek: 1

· Online tagok: 0

· Regisztráltak: 594
· Legújabb tag: DaviderorN
Szavazás
Megvetted a Minecraftot?

Igen
Igen
13% [13 Szavazat]

Nem
Nem
66% [68 Szavazat]

Nem, de megfogom
Nem, de megfogom
21% [22 Szavazat]

Szavazatok: 103
Szavazáshoz be kell jelentkezni
Elindult: 2011.12.19

Archívum
Facebook
Archívum
Név:

Üzenet:

Ellenőrzőkód:


Add meg az ellenőrzőkódot:



diohely 2011. September 01. 19:08:39
Nem is fog mert hibás
Snorbii 2011. September 01. 18:43:31
Siasztok! új tag vagyok 1.7.3 verziom van nem enged be :(
Scrome 2011. September 01. 18:31:41
de most is ez van üres az inventorym meg a bányámba rak vissza, tegnap is oda rakott vissza.
Scrome 2011. September 01. 18:30:59
Öhm valami nagyb aj van a szerveren szerintem mert akár hányszor kilépek eltűnik az összes cuccom a raktáramból :D Már tegna este is ez volt de akkor még azthittem ez csak valami bug vagy valami, de
diohely 2011. September 01. 18:22:43
whiton nemvok fent
Scrome 2011. September 01. 17:49:10
Tök jó még szerencse a legtöbb cuccom a chestembe volt...
Moldvix 2011. September 01. 17:26:44
Mikorra lesz jó? :o
marcesz 2011. September 01. 16:18:42
Én is törölve lettem white liströl :S
seal 2011. September 01. 15:45:59
mindenki törlődött, de a jelszavak megmaradtak
Scrome 2011. September 01. 15:35:15
Öhm akkor jelentkeznék a white listre... Nevem Scrome xd Eddig is fent voltam a szerveren.
Scrome 2011. September 01. 15:30:45
Nem vagyok fent a white listen?
Wentrion 2011. September 01. 11:33:28
Most még connect-elni se lehet...
Wentrion 2011. September 01. 11:32:47
Ez a skyhosting egy nagy rakás szar xD mostmár megállapítom :D
seal 2011. August 31. 22:18:15
dolgozunk rajta :D elég valszínű, hogy elköltözünk
Scrome 2011. August 31. 21:26:23
Remélem minél hamarabb jó lesz a szerver =/ Jó kis szerver csak az a baj vele hogy sokszor nagy a lagg.
seal 2011. August 31. 20:54:57
A skyhosting megint bekavart a dolgokba.... az előbb az egész szerver elvolt álltgatva, mostpedig minden kitörlődöt a onfig file-ból...
diohely 2011. August 31. 20:32:28
bETÖRTEK A HÁZAMBA MIVEL MÉG NINCS LEVÉDVE pls segitsen admin
Pepe 2011. August 31. 14:58:10
helo szeretnék Pepe néven feliratkozni whitelistre
Wentrion 2011. August 31. 11:08:04
Equim esetleg xD
Komonyi 2011. August 31. 10:20:38
Hidan=bioetex=nero= ki tudja még milyen neveket használ a kiscigány
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Üzenőfal
Név:

Üzenet:

Ellenőrzőkód:


Add meg az ellenőrzőkódot:



Phantom
2023.01.29. 02:22
https://t.me/pump_
upp - best crypto pumps on telegram Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !

Phantom
2023.01.19. 01:24
https://t.me/pump_
upp - best crypto pumps on telegram Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !

EdwardJoini
2021.06.18. 23:16
viagra amazon http://viagrabng.o
nline/# generic viagra walmart

EdwardJoini
2021.06.18. 21:54
best place to buy generic viagra online https://viagrabng.
com/# online doctor prescription for viagra

tadalafil gel
2021.06.07. 09:49
generic tadalafil 40 mg https://tadalafilg
enc.com/ tadalafil max dose <a href="https://tadal
afilgenc.com/#">buy tadalafil</a>

tadalafil max dose
2021.06.06. 06:31
generic tadalafil https://nextadalaf
il.com/ tadalafil generic <a href="https://nexta
dalafil.com/#">gener
ic tadalafil united states</a>

buy tadalafil
2021.06.06. 03:15
what is tadalafil https://extratadal
afill.com/ 40 mg tadalafil <a href="https://extra
tadalafill.com/#">ta
dalafil dosage</a>

2021.06.06. 00:53
generic tadalafil https://superactiv
etadalafil.com/ tadalafil 30 mg <a href="https://super
activetadalafil.co
m/#">tadalafil tablets</a>