____________________________________________________________________________________________

2006.09.25.
Gadrika

"Interjú" Dettivel

Kedvencünket elcsíptem, hogy mondjon pár mondatot a Debrecen elleni győzelem után
- Letölthető: ITT

2006.09.24.
Gadrika

Magabiztos győzelem a Loki ellen

A múltheti botlás után most hazai pályán javított a csapat. A debreceni együttest verték Dettiék magabiztosan.

Az első perctől uralták a mieink a játékot, 3-0-val kezdtek, majd a félidő felénél már 5 gólosra duzzadt az előny. (9-4) A Loki ekkor rákapcsolt és 1 gólra megközelítette a Dunaferrt, a félidőben 2-vel vezettek Dettiék, de a második játékrészben helyre állt a rend. Végig 5-6 találat volt a különbség a 2 csapat között. A vége: 28-24.

Nagy küzdelem volt, értékes győzelem a szintén felsőházi tagságra pályázó debreceniek ellen!

Gólszerzőink:
Lovász 2, Laluska 5, Nagy I. 4. Ferling 5, Borbás 4, Őri 8.

2006.09.12.
Gadrika

Vereség a megyei rangadón

Megyei rangadót játszott ma a Dunaferr a Cornexi otthonában.
Mindkét csapat elsődleges célja a felsőházba kerülés, így parázs összecsapársa számíthatott a kilátogató publikum.
A Kohász kezdte jobban a találkozót, majd fordított a Cori és a félidőben már 4 gól volt a hazai csapat előnye.
Szünet után határozottan kezdett a csapatunk, és Detti vezérletével, aki az egész mérkőzésen remekül játszott ledolgoztuk a hátrányt, kiegyenlített lett a játék, de nem sikerült átvenni a vezetést, a vége 2 gólos fehérvári siker.

Nyerhető meccs volt, de a vereségnél nagyobb baj, hogy a kiváló formában lévő Paula hónapokra kidőlt a csatasorból!

2006.09.12.
Gadrika

Magabiztos győzelem!

A békéscsabai siker után nehezebb találkozó várt Dettiékre. Zsiga Gyula csapata, a Kiskunhalas látogatott ma délután Dunaújvárosba.
Hasonlóan az előző mérkőzéshez, kemény védekezést láthattunk a csapattól, és a félidőre már 5 góllal vezetett a Dunaferr. (16-11)
A második félidőben folytatódott a "Paula parádé" a kapuban, így nem is tudott közelebb férkőzni a halasi együttes.
Mérkőzés végére még növelni is tudták ezt az előnyt a lányok, a vége 29-21.

Szép volt csajok!

Feltettem képeket a meccsről!

2006.09.12.
Gadrika

Jöjjön a Halas!

A második fordulóban Zsiga Gyula együttesét látja vendégül a Dunaferr NK.

A kiskunhalasi csapat a tavalyai szezonban a hatodik helyen végzett. Tavaly mindkét ellenük játszott mérkőzésünket megnyertünk.
Idegenben, szeptember 14-én, 3 gólos félidei vezetést követően 30-23-ra nyerte csapatunk. A legeredményesebb játékosaink Boki(8), Ivett (5), Lovi(5) és Detti(4) voltak.
Hazai pályán 15-14es félidő után 29-26-ra nyertek a csajok. Ekkor Detti 8 dobott góljával volt a mezőny legeredményesebbje.

Az első fordulóban mieink magabiztos sikerrel kezdtek Békéscsabán, míg a halasi gárda egy kiélezett mérkőzésen maradt alul a Vasas ellenében egyetlen góllal.

Fontos infó még a mai meccsel kapcoslatban, hogy a szurkolói kártyák elkészültek, belépés a kapu mögé csak annak bemutatásával lehetséges!

HAJRÁ KOHÁSZ!

2006.09.08.
Gadrika

Magabiztos győzelem Békéscsabán

Ma délután a Békéscsaba - Dunaferr NK találkozóval kezdetét vette a 2006/2007es bajnoki szezon. A lányok hozták a kötelezőt. Már a mérkőzés elején bekezdtek. Kb 20 perc elteltével be is állították a 10 gólos különbséget (11-1). Detti volt csapatunk legeredményesebbje, 5 gólt szerzett. A második félidőre már mindenki lehetőséget kapott és éltek is vele a lányok.
A vége 33-14es győzelem!