Egri Szurkolói Oldal
Következik
Tabella
Gólszerzők
Lapok
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 175
Látogatók tegnap:449
Összes látogató: 1393665

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Friss hírek
Agria Ultras

AU a Facebookon
Egyebek
A nap vicce

Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Szoros lett a vége, de újabb vereség
 

Füzesgyarmat-Eger SE 3-2 (2-0) Gól: Nagy-Kolozsvári, Pál Sz.

Hideg szél, langyos játék, ismét vereség. Az utolsó percben még kozmetikáztunk az eredményen, de összességében egyértelmű hazai győzelem.   

 

Beharangozó
Szekeres Adrián, vezetőedző Eger SE: Holnap egy szervezett, agresszív csapat lesz az ellenfelünk, akiknek kifejezetten veszélyesek a pontrúgásaik. Ezeknél a szituációknál, nagyon fegyelmezettnek és koncentráltaknak kell lennünk. A hétközben történt nagyarányú vereség után, egy kicsit fel kellett rázni a csapatot. Azt gondolom, hogy ez egy jó pofon is volt, vagy jót tehet nekünk a szezon hátralevő részében és itt nem csak az eredményességre gondolok, hanem a mutatott játékunkra is. Ezekben mindenféle képpen javulnunk kell, javítanunk kell a következő fordulókban, de már akár a holnapi napon is. Nehéz mérkőzésre számítunk, de meg vannak azok a terveink, amivel a meccsen eredményesek tudunk lenni.
Varga Iván: össze kell kapnia magát a társaságnak

Megkértem Varga Ivánt, hogy egy - egy mondattal megfűszerezve, tippeljen az NBIII Keleti csoport, következő forduló eredményeire.

Kattints a részletekre!

Mestermérleg
Szekeres Adrián Eger SE: Első körben magunkba kell nézni. A legkönnyebb lenne azt mondani, hogy Ő és Ő, meg Ő okolható a kapott gólokért és a vereségért, de én igykeszem máshogyan viszonyulni a futballhoz és az élethez is, nem bűnbakot kell keresni hanem megoldást. Edzőként az benne a jó, hogy megvan a felelősségünk és a lehetőségünk, hogy fejlesszük a játékosainkat. De ehhez Ők is kellenek, alázatosabban és felelőségteljesebben kell élni a mindennapokban, tanulni, fejlődni sosem késő.
Gólösszefoglaló: egerse.com, kovmik
Vereség

Az egy órát emberhátrányban játszó csapatunk súlyos vereséget szenvedett A Kisvárda második csapata ellen.

Kisvárda II - Eger SE 5:1 (2:0)

Gól: Antal. Kiállítva Valkay a 26. percben.

Szurkolói szemmel
T.László szurkolótársunk, jelen volt a DEAC és a BKV elleni  bajnokikon, melyről a véleményét a részletekre kattintva olvashatjátok el.
Varga Iván: A hétközi ütközet sem lesz sétagalopp

Megkértem Varga Ivánt, hogy egy - egy mondattal megfűszerezve, tippeljen az NBIII Keleti csoport, következő forduló eredményeire.

Kattints a részletekre!

Mestermérleg

Szekeres Adrián, vezetőedző Eger SE: Az első félidőben nagyon pocsék játékot mutatott a társaság és leginkább itt a összpontosítással volt a probléma. Sok lehajtott fejű, sétáló játékost láttunk a pályán. Az eddig sem zavart különösebben, ha valaki technikailag rontott, vagy egyszer - egyszer lemaradt egy taktikai körülménynél, de ha figyelmetlenek vagyunk, az nagyon idegesít. A félidőben többet is szerettünk volna cserélni, de inkább kivártunk vele, bíztunk abban, hogy a játékosok teljesítménye fel fog javulni. Ez részben meg is történt, de akkor is azt éreztük, ha a második félidőben többet is cserélünk, akkor képesek leszünk megnyerni a mérkőzést. Azt a mérkőzést, ami hozzá kell tenni a BKV az első félidőben akár le is zárhatott volna. A csapatnak azért az utolsó 20-25 percében miután emberhátrányban voltunk, jár a gratuláció és azért büszkék is lehetünk rájuk, mert akkor tudtak váltani, mérkőzés közben egy fokozattal feljebb kapcsolni koncentrációban és akár az utolsó percekben meg is nyerhettük volna a mérkőzést. Én azt mondtam nekik az öltözőben, hogy ha nem teszünk többet a mindennapokban és még van hova rákapcsolnunk, illetve a mérkőzéseken, de összpontosítottak vagyunk a mérkőzés nagy részében, akkor nem lesz olyan igazságos a futball, hogy ezt visszaadja nekünk. Azt viszont látni kell, hogy a múlt héten a második helyezett ellen játszottunk, most a harmadik helyezettel és a játékosaink mind a két mérkőzésen erőben jól bírták, sőt ha azt nézzük ezen a hétvégén emberhátrányban is el tudták tüntetni azt a különbséget, ami a két csapat közti különbség van a táblázaton. Sűrű lesz a következő hét, készülünk a szerdai mérkőzésre. Nincs sok időnk addig, de azt gondoljuk, hogy felkészültünk erre a sűrű egy hétre.


X! De, milyen X
Tíz emberrel is jobbak voltunk, mint a dobogós ellenfelünk tizeneggyel, de csak kapufáig jutottunk, így a döntetlennek inkább a vendégek örülhetnek jobban!
Beharangozó

Szekeres Adrián, vezető edző Eger SE: A játékososok elkeseredtek és csalódottak voltak, hogy nem sikerült a pontszerzés a DEAC elleni mérkőzésen. Igyekszünk ezt a csalódottságot, vagy éppen düht, dacot átmenteni a következő mérkőzésre. Ugyan csak egy olyan csapat ellen játszunk a DEAC hoz hasonlóan, aki a dobogóért küzd, úgyhogy egy jó kihívás lesz, a játékosaink ismét megmutathatják azt, hogy mire képesek egy erősebb ellenféllel szemben. Tenni akarnak azért, hogy ez eredménnyel is párosuljon, azonban lesznek hiányzó játékosaink akár betegség, akár sérülés miatt. Összegségében a sérültekről néhány szót ejtve, jó pár játékosnak szépen halad a felépülése, tudtak előre lepni, másjellegű munkát végezni, mint korábban, de még vannak, akik nem bevethetőek. Azok a játékosok, akik pályára fognak lépni, mindent elkövetnek azért, hogy megnyerjük a mérkőzést, ehhez viszont az első perctől kezdve maximális összpontosítás szükségeltetik. A mérkőzés végéig mind a labdanélküli játékunkban, mind a labdás játékunkban.

 

Következik
Sajóbábony
MOL Magyar Kupa 2. forduló

2025.08.23 (??:??)

Sajóbábony
?:?
Eger SE
Szavazás
Tiszaújváros - Eger SE

Hazai győzelem

Döntetlen

Vendég győzelem

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

bela 
08.10 20:57
Ez ***a volt ?

ese 
07.31 12:06
bocs.. ez az https://youtu.be/... ZNI?si=JWEszllN9ElsTIj8

ese 
07.31 12:01
összefoglaló https://www.youtu... atch?v=TwGhx60qZNI

Egy.oreg 
07.24 16:56
Ez az ember mondja azt, hogy tavasszal történnek furcsaságok, így bármi előfordulhat! Ez így is van. Csak egy példa: 2024.05.06. 17:00 DVTK II ? Eger SE 3:0 Talán emlékeznek páran, hogy az ifivel utaztunk el és ezzel a vereségünkkel maradt bent a dió és esett ki a Tarján.

A.I. 
07.24 12:48
Én már évek óta a hivatalost sem olvasom. Egy rakás szar az egész.

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist