hagyományhű magyar katolikusok

SZŰZ MÁRIÁNAK, MAGYARORSZÁG KIRÁLYNŐJÉNEK
felajánlott honlapja

"BÍZZATOK, MERT ÉN LEGYŐZTEM A VILÁGOT"

KATOLIKUS-HONLAP FÓRUM BEJELENTKEZÉS REGISZTRÁCIÓ
 
A hozzászólások nem a honlap szerkesztőjének, hanem az egyes hozzászólóknak a véleményét tükrözik.

(153) Honlap-II.
(8) Róma
(13) Végidő ??
(157) Pius-ügy
(16) A honlapról
(165) Gondolatok
(278) Honlap
(244) Magyarország
(121) Világegyház
(54) Jövő/Remény
(199) Hírek
(1) Lelkiség
(58) Mások helyett
(199) Kérdések
(34) Hitünk
(77) Fatima
(16) Assisi-ügy
(47) Közlemények
(20) Hallottam...
(66) Fórumozás
(12) AZ ISTENI IRGALMASSÁG
(88) Evolúció
(151) Liturgia
(12) Katolikusok tennivalói
(141) A világ
(9) "Nemcsak kenyérrel..."
(1) Adok-kapok
(140) ki a hibás?
(50) Magán üzenetek
(12) Történelem-hamisítás
(23) Örömeink
(77) Városmisszió '08
(17) Erkölcs
(55) Tekintély
(88) Vélemények
(9) Kis Római Zsolozsma - "reklám"
(8) Problémák
(44) Bibliothecula
(44) Hibajelzés
(20) Mi a teendő?
(28) Viták
(9) Anglikán-kérdés
(2) Aláírásgyűjtés vagy fsspx
(1) KATEKIZMUS
(8) Ha a Katolikus...
(7) Klerikalizmus
(27) Reakciók
(8) Tudomány és fejlődés
(20) Mindennapok
(9) Metanoia
(5) Kapcsolatok
(6) Pisti
(5) "Bízzatok..."
(27) SJM
 
Hibajelzés
 Kérjük, ide azokat a hibaüzeneteket, jelzéseket szíveskedjenek beírni, amik a fórummal kapcsolatban merülnek fel.

Még nem jelentkezett be, így nem írhat a fórumba


[0] [1] [2]
 Admin adatok | 2009.12.20 22:25 | 44
Egyik fórumozó panaszkodott, hogy a beírt üzenetét nem tudja utólag szerkeszteni.
Örömmel tudatom, hogy a hibát sikerült elhárítani, és szíves elnézést kérek a felmerült problémáért!
Továbbra is kérem a kedves fórumozókat, hogy bármilyen technikai probléma felmerülése esetén ezt mindenképpen jelezzék itt, vagy pedig az adminisztrátori email címre.

 Minister Primus adatok | 2009.03.13 23:18 | 43
ÉLJEN!!! Végre végetért a 40 éves egziliumom! Tyűű, de sok dolog iródott azóta! :D

 Admin adatok | 2009.03.13 14:09 | 42
A fórumot áthelyeztük az új szerverre, bízunk benne, hogy ezzel sok gondunk meg fog szűnni.
A "sütik" élettartama úgy tűnik, megfelelő, ezért a "Crackertámadás", vagy az új kedvesebb szöveg ritkán fog megjelenni, és akinek eddig gondja volt az Internet Explorerrel való belépésnél, reményeink szerint mentesül ezektől. Kicsit javítottunk is a programon, a bejelentkezettek közül sokan látják a többi felhasználó adatai között az email címüket.

 Admin adatok | 2009.01.30 13:30 | 41
A "Crackertámadás" szövegét átírom. Ezzel nem javul meg a hiba, csak a hibajelzés szövege. Újra kérjük a fórumozókat, hogy az üzenet elküldése előtt mindig legalább a vágólapra másolják a beírt szöveget.

 Admin adatok | 2008.12.07 12:43 | 40
Többen tapasztalhattuk, hogy tegnap valamilyen szerver-hiba miatt nem működött a fórum (pontosabban a php-ben írt programok nem működtek). A hiba az ingyen tárhelyet adó ultraweb részéről történt, nyilván ideiglenesen problémáról volt szó. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

 Élthes Eszter adatok | 2008.11.24 23:58 | 39
Péter, sajnos ez a bizonyos cracker szöveg éppen akkor jelenik meg, ha a hozzászólás "nagyobb lélekzetvételű". Ahogy Ati írta, úgy kell csinálni. Előre megírni, vagy legalábbis, mielőtt elküldené bemásolni a vágólapra, és utána újra bejelentkezni, és akkor csak bemásolni a már megírt szöveget. És akkor működik.

 Minister Primus adatok | 2008.11.24 23:47 | 38
Parsi! Ird meg word-ben, és akkor copy-paste! Ráadásul igy ki lehet tolni azzal a 2000 betűs számlálóval is! :D

 Parsifal adatok | 2008.11.24 22:59 | 37
Crackertámadás... Crackertámadás...

A harmadik nagyobb lélekzetvételű hozzászólásomat teszi tönkre a hibás szerver... :( A technika ördöge...

 Admin adatok | 2008.09.15 13:52 | 36
A programban nincs időkorlát, a gyakorlatban viszont van. Nyilván ez a program hiányossága, Kérem mindenki számítson ezzel a hibalehetőséggel és az üzenet elküldése előtt biztonság kedvéért MINDIG "Ctrl + A"-t majd "Ctrl + C"-t NYOMJON, esetleg más egyszerű szövegszerkesztőben írja meg előre az üzenetét. Sajnos nem tudok jobb megoldást találni.

 G.I. adatok | 2008.09.15 11:17 | 35
"Az a kérdésem, hogy van-e valamilyen időkorlát a bejelentkezésekhez rendelve?"
Bár én csak saját tapasztalatból gondolom: szerintem van, mert így már én is jártam. Ezt én úgy oldom meg, hogy az egészet kijelölöm és másolom. Így ha el is száll az időtúllépés miatt, akkor egy egyszerű beillesztéssel újra "megírom" és elküldöm.

 akolitus adatok | 2008.09.15 09:53 | 34
Az a kérdésem, hogy van-e valamilyen időkorlát a bejelentkezésekhez rendelve?
Amikor ugyanis egy-egy hozzászólást fogalmazok meg, s az időben kicsit hosszabb ideig tart - mert gondolkozok közben a megfogalmazáson -, úgy tűnik, mintha mire küldésre kerülne sor, addigra már "félig" kidobott a rendszer, mert látszólag még benne vagyok (hozzászólást írok), de valójában már nem. Ilyenkor, amikor el akarom küldeni a hozzászólást, akkor a következő felírat jelenik meg a képernyőn:
Crackertámadás!
Hiba történt, vagy hiba van a portálon. Nyomja meg, kérem a vissza gombot a böngészőben

Ismét belépve gond nélkül el tudom küldeni a hozzászólásomat.

 Tiburtius adatok | 2008.09.07 20:12 | 33
Köszönöm Eszter asszonynak és Gergőnek is a segítséget! A gond az én memóriámmal van, ui. nem jó jelszót használtam....EKKORA BAKKERSÁGOT...már elnézést. Örömmel fogok tehát újra írogatni ide is...Mégegyszer köszönöm.

 Tiburtius adatok | 2008.09.04 16:24 | 32
IE-vel is azonnal sikerült, a Maga azonosítójával és jelszavával. Úgy hogy talán Gergő mégis segíthetne, vagy valaki, aki ért hozzá, hiszen ez azt mutatja, hogy ott és nem itt kell valamit átállítani

 Tiburtius adatok | 2008.09.04 16:21 | 31
Kedves Tiburtius (és Gergő), elnézést, hogy a Maga nevével jelentkeztem be, csak meg akartam mutatni, hogy lehet. Most az Opera böngészővel jelentkeztem be, most megpróbálom az IE-vel (bár nekem nem Vista csak XP-m van.)

 Élthes Eszter adatok | 2008.09.03 23:22 | 30
Kedves Gergő, köszönöm az eddigieket, de én azért nagyon kérem, még egyszer próbáljon meg Székely Tibornak segíteni. Ő már bejelentkezett, és az előző verziójával írt is a fórumra. Csak amióta új verziója van, azóta nem tud. Én ugyan nem vagyok szakember, de azért azt gondolom, talán mégis be lehet ezzel az újjal is állítani, hogy működjön. Az én verziómban is van a sütin kívül még egy csomó más beállítási lehetőség is. Köszönöm. (persze, hogy van listánk a regisztrálni próbálókról és a már regisztráltakról, és ő régen ezen van rajta)

 G.I. adatok | 2008.09.02 19:50 | 29
Köszönöm a választ!
Úgy néz ki, hogy vissza fogjuk telepíteni valamelyik Firefox 2-t, mert azt hiszem, az én problémámtól sokkal inkább probléma, hogy a testvéreim a főiskolai, egyetemi Neptun rendszerükbe sem tudnak gond nélkül belépni.

 Gergő adatok | 2008.09.02 19:27 | 28
Imola gondjára: sajnos teljesen mindennapi jelenség, hogy valami az egyik böngészőn jól látszik, a másikon meg szétcsúszik. Ez azért van, mert egyik böngésző se teljesíti teljes mértékben a www szabványait, csak majdnem... és persze mindegyikben más pontokon vannak kisebb-nagyobb hibák. Emiatt sok olyan honlap van, amit kizárólag csak Explorerrel lehet megnyitni, régebben meg voltak olyanok, amiket pl. kizárólag Netscape-el lehetett. Ehhez képest a katolikus-honlap (a dicséretes egyszerűségének, különféle haszontalan csecsebecséktől való tartózkodásának köszönhetően) igen jól teljesít!

Valóban, a megjelenítést befolyásolhatja az is, ha a böngészőben valamit "kötött" változatra állítunk. Alapból a honlap dönti el a betűtípusokat, betűméreteket, színeket, stb., de ezeket mind felül lehet bírálni a böngészővel - az eredmény általában egy nagy összevisszaság. De mivel Imola tapasztalata azt mutatja, hogy nem ez a gond (hisz más betűméretekkel is rossz volt), ezért szerintem a böngészők nem teljes kompatibilitása a hibás, azon meg mi sajnos nem tudunk segíteni.

 Gergő adatok | 2008.09.02 19:10 | 27
Hát hogy mindent tudok az erős túlzás, csak néha tudok adni tippeket, mert mindennapos "társam" a számítógép... :) Egyébként mostanában nem sokat jártam itt, mert szabadságon voltam, utazgattam ide-oda, és alig neteztem valamit (nem úgy, mint itt, a munkahelyen :) ).

Időközben kaptam egy levelet Székely Tibortól, hogy nem tud belépni, de szerinte nem a sütikkel van a gond, és jó jelszót is írt be. Van a fórumnak valamilyen logja, hogy kik próbáltak belépni és kiket utasított vissza? Mert ha van, az alapján lehetne szimatolni, de ha nincs, akkor fogalmam sincs, mi lehet a baj.

 Élthes Eszter adatok | 2008.08.27 23:55 | 26
Kedves Gergő, Maga mindent tud, talán erre a problémára is ismeri a választ és a megoldást, vagy sassi, ő is szakmebernek látszik, hiszen tudta, hogy akolitus e-mail fiókjával is mi volt a baj.

 G.I. adatok | 2008.08.27 22:56 | 25
Köszönöm Eszter asszony válaszát.
Gondoltam én is arra, hogy esetleg a betűk vannak nálam nagyra állítva, mivel két műtött szemmel nekem kényelmesebb nagyobb betűket olvasni. Visszaállítottam kicsire, de a probléma továbbra is fenn áll, csak kisebb betűmérettel és főleg azért nem értem, mert az utolsó hozzászóló és a topik címe közt van nálam szűk 10 cm hely ezért nem érzem indokoltnak a címet két sorba összenyomni max. 2 cm-re, amikor ott van majdnem 10 cm kihasználatlan hely.
Itt nálam a laptopnak a képernyőmérete viszonylag nagy, amennyire a laptop képernyője nagy lehet. Ha majd hazamegyek a szüleimhez, megnézem a számítógép nagy monitorával, ott mi a helyzet, de hogy erre mikor kerül sor, azt a Jó Isten sokkal inkább tudja, mint én.
(Kedden adtam be egy álláspályázatot, ha az összejön, akkor hétfőn már be kell állnom tanítani és bizonytalan ideig nem fogok tudni hazautazni a szüleimhez.)


  MAGYARORSZÁG KIRÁLYNŐJE, KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK!