- sportforum.hu:
Elődöntős a Dunaferr

2008.03.16.

Csodálatos győzelem!

A Norvégiában elszenvedett egy gólos vereséget követően ma este a Dunaferr csapat négy találattal múlta felül ellenfelét, így bejutott az EHF Kupa elődöntőjébe.
Szép volt csajok!

Sajnálos esemény, hogy a meccsen Pigniczki Kriszta térde megsérült, pár hetes pihenőre kényszerül.

Képek:
- itt

Az elődöntő párosításainak sorsolása kedden lesz.

Minimális vereség Norvégiában

Az EHF kupa negyeddöntőjének első összecsapásán egygólos vereséget szenvedett a Dunaferr.

Byasen HB Elite (norvég)- Dunaferr NK 29-28 (17-14)

A norvég Byasen elsősorban az első félidei játékával tett előnyre szert, s háromgólos vezetéssel kezdte a második félidőt. A Dunaferr azonban nem adta meg magát, a fegyelmezett, türelmes játék meghozta az eredményt. A találkozó hajrájában még vezettek is a magyarok, ám az utolsó percekben a szerencse elpártolt a piros fehérektől. A 29-28-as végeredmény, valamint a mutatott játék alapján elmondható: kemény erőpróba vár norvégokra a dunaújvárosi visszavágón. Ha nem veszi félvállról ellenfelét Imre Vilmos csapata, akkor kiharcolhatja az elődöntőbe kerülést!

2008.03.05.

Magabiztos győzelem

Könnyedén verte nagy különbséggel (48-20) a Dunaferr az újonc Goldberger csapatát.
Fotók a mérkőzésről:
-itt

2008.03.01.

Időpontváltozás!

Az Óbudai-Goldberger elleni bajnoki mérkőzés március 4-én, kedden 18 órától lesz Dunaújvárosban.